Ülkemizde ilk olarak "Ahşap Akustik Panel" üretimi yapan Perfopan bir TÜRK firması olarak, profesyonel ses endüstrisine %100 yerli imalat, ses emisyonu ve ses izolasyonu malzemeleri geliştirip, tasarlayarak akustik duvar, tavan panelleri, akustik ses yalıtım kapıları imalatı ile sektörüne hizmet vermektedir.

Perfopan, ses sektöründe kendisini geliştiren, yenilikçi bir yaklaşım içersinde 1932 yılından bugüne kadar geçen sürede, ahşap üretim tecrübelerini, ahşap akustik imalatında birleştirmekte, deneyimli mühendis ve mimar kadrosuyla uluslararası çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız teknolojik inovasyonu yakalayarak en son teknoloji, hassas elektronik makinelerde üretim yaparak, akustik ürünlerine, DELTA Dansk Elektronik, Lys& Akustik laboratuarlarında DANAK onaylı AMERİKAN ve AVRUPA standartlarında çınlama testi yaptırıp (EN ISO 354 metot) , yalıtım kapısı testleri için (EN ISO 140 ? EN ISO 717 metot) akredite sertifikalar almıştır.

Firmamızın ürün gamında standart ve özel üretim ürünlerimizle birlikte, müşterilerimize imalat öncesi gerekli karolaj yapılıp, projelendirilerek ihtiyaca yönelik kapsamlı çözümler sunularak en iyi performansı en uygun mekânlara uygulamaktadır.

Perfopan firmasının yıllık tavan ve duvar paneli üretim kapasitesi 350.000m2 , yalıtım kapısı kapasitesi 4500 adettir.