Telefon: +(90) 312 351 2131 | E-Posta: info@perfopan.com

Image

Çekirdek Lif Levhalar

MDF - Orta Yoğunlukta Lif Levhalar
Ürünlerimizde en çok kullanılan ana malzeme MDF levhalardır. Medium Density Fiberboard kelimelerinin baş harflerinden oluşan orta yoğunluktaki lif levha anlamına gelen MDF çeşitli ağaçlardan ve hammaddelerin liflerinden elde edilir. MDF’nin fiziki yapısı homojendir. Tüm noktalardaki lif yoğunluğu birbirine eşittir. Bu da levhanın daha dayanıklı olmasına ve kolayca işlenmesine yardımcı olur.
Perfopan, ürünlerinde E1 standartlarında insan sağlığına uygun ve anti kanserojen yapıda MDF panelleri kullanmaktadır. Firmamız stoklarında çeşitli kalınlıklarda normal, neme dayanıklı ve yangına dayanıklı levha paneller bulundurmaktadır.
Müşterilerimizin talebine göre firmamız FSC sertifikalı levhalar da kullanabilmektedir.

Diğer Levha Türleri
Projelerinizde kullanabileceğiniz, fiber alçı, yonga ve neme dayanıklı levhalardan akustik paneller üretebilmekteyiz. Daha detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Renkli Mdf Levhalar
Renkli MDF levhalar ile akustik perforasyonlu panellerde farklı bir görüntü elde edilebilir. Özellikle siyah renkli MDF’ler ile kanallı model akustik panellerimize kontrast bir görünüm verilerek daha estetik bir görüntü sağlanabilir.
Projelerinizde farklı renklerden panellerimizi tercih edebilir, standart MDF panellere göre renkli yüzey yapısı sayesinde kaplamasız olarak veya boyama yapmadan kullanabilirsiniz. Renkli panellerimiz yüksek neme karşı dayanıklı olmakla birlikte çevre ve insan sağlığı açısından zararlı madde içermeyen yapısı ile ekolojik ürünler arasındadır.

Image

Çeşitli Levhaların Yangına Tepki Özellikleri:

Standard Post with Image
Standard Post with Image
Image