Telefon: +(90) 312 351 2131 | E-Posta: info@perfopan.com

HABERLER

Bizden En Son Haberlere Buradan Ulaşabilirsiniz...

Panorama 1453 Müzesi, İstanbul
2020 Projeleri

2009’da İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılan Panorama 1453 Tarih Müzesi, ‘dünyanın ilk tam panoramik müzesi’ olma unvanını taşıyor. İstanbul’un en gözde mekânları arasında yer alan müze, İstanbul’un fethini ziyaretçilerine yeniden yaşatıyor.Firmamız müzenin dış ve iç ahşap freze meşe kaplamalı tavanlarını imal ederek uygulamasıyla teslim edecektir. Panorama 1453 Müzesi dış ve iç tavan kaplamaları miktarı 1100 m2'dir. .

ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ, İstanbul
2020 PROJELERİ

Türkiye’nin Cumhuriyet dönemi yapılarından Atatürk Kültür Merkezi ilk defa 1969 yılında dünyanın dördüncü büyük sanat merkezi olarak hizmete girmiştir. Atatürk Kültür Merkezi kısa adı AKM, İstanbul'da Taksim Meydanın'da bulunan opera, bale, tiyatro, konser ve kongre amacı ile inşa edilmiş Türkiye’nin ve İstanbul’un önemli simgesel bir yapısıdır. Atatürk Kültür Merkezi projesi , Merhum Mimar Hayati Tabanlıoğlu'nun ilk şeklini verdiği çalışma, 1950'lerin yalın ve işlevsel mimari anlayışının tipik bir örneği olarak kabul edilmektedir. 2018 yılında yenilenmeye başlayan AKM nin yeni mimari projesi ilk yapının Mimari olan Hayati Tabanlıoğlunun oğlu Murat Tabanlıoğlu tarafından yeniden tasarlanarak son halini almıştır. Firmamız sanatsal etkinliklerde akustik performansın gerekli görüldüğü tiyatro salonunda Perfopan® ürünlerinin tercih edildiği haberini vermekten büyük mutluluk duymaktadır. Atatürk Kültür Merkezi projesinde 800 kişi kapasiteli tiyatro salonu ile fuaye bölümlerinin farklı ölçeklerde üçgen geometri tasarımlı lake boyalı panelleri ve meşe kaplamalı Nano 0.5mm mikro perfore akustik ürünlerinin üretimine başlanmıştır. Atatürk Kültür Merkezinde tescilli PERFOPAN® ürünlerinin kullanım miktarı yaklaşık: 2860 m² dir.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü – Ankara
2020 Projeleri

Ankara’nın merkezinde çağımız gereksinimlerine uygun akıllı bina olarak tasarlanan Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü projesi LEED sertifikasına sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Yeni yapılan Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü binasında ana konferans salonu tavan ve duvar kaplamalarında firmamızın ürünleri tercih edilmiştir. Özel formlu tavan kaplamaları, akustik kumaş panelleri ve ses emisyonu için Perfoline® tescilli 3F 13A PR % 6 DS 2000 akustik ürünleri kullanılacaktır. DSİ Genel Müdürlüğü projesinde akustik imalatlar yaklaşık yaklaşık 450 m² dir. .

YENİLENMİŞ WEB SAYFAMIZLA TÜM ÜRÜNLERİMİZE KOLAYCA ULAŞABİLİRSİNİZ

Siz değerli müşterilerimiz için yeni web sitemizi yayınlamış olmanın mutluluğunu duymaktayız. 6 aydır, yeni sitemizin içerik tasarımı için çok çalıştık. Kolay kullanım için yeni ürünlerimizin menülerine daha kolay ulaşabileceğiniz bir tasarım ile sergilemeye gayret ettik. Özellikle son yıllarda yangın güvenliğinin akustik ürünlerde de ön plana çıkmasından dolayı yangına dayanıklı akustik panel, perfofire ürünümüzü daha kolay inceleyebilmeniz için ana sayfa menüsünde ön planda tutmaya çalıştık.
Mimari destek almak istediğiniz her zaman, sizlere her türlü bilgiyi ve desteği sunmaya hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünlerimizle ilgili herhangi ekstra bir bilgiye ihtiyacınız olursa lütfen istediğiniz zaman info@perfopan.com e–posta adresimizden bizimle iletişime geçiniz.
Yurt içinde ve yurt dışındaki müşterilerimize bizi motive eden güvenleri ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.
Yeni projelerimizde tekrar görüşmeyi diliyoruz.