Telefon: +(90) 312 351 2131 | E-Posta: info@perfopan.com

Image

FLY Modules

Fly Modules, mimari kısıtlamaların bulunduğu duvar veya tavan üzerinde çalışmanın imkânsız hale geldiği durumlarda, herhangi bir iç mekânın akustiğini iyileştirmek için tasarlanmış bulut tipi yüksek ses emici modüler asma tavan sistemidir.
Ses emicilik özelliği bakımından, kanallı ve delikli farklı yoğunluklara sahip modellerde üretilebilmektedir. Tavana sabitlenmiş çelik kablolara takılarak monte edilebilen panellerin arkası, ses emici siyah akustik kumaş ve taşyünü kaplıdır. Yutuculuğu arttırmak için içine taş yünü desteği yapılmaktadır. Panellerin kenarları 45° 'lik bir açıyla estetik görünümle imal edilir ve bu sayede ince ve yükselen bir tasarım izlenimi verir.
Tavanlarınızda kullanacağınız bulut görünümlü panellerimiz ile çalışma ortamlarınız uğultulu seslerden arındırılabilir ve daha şık bir görünüme sahip olabilir.

Farklı tipte perforasyon ve boyutlara sahip dört tip “bulut” vardır: Ölçülerde ± 0,1mm değişkenlikler olabilir.

MODÜLER TAŞIYICI SİSTEMLER SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

Modüler 600x600mm ölçü grubu ahşap karolar için aşağıdaki metal taşıyıcı sistemler kullanılır. Standart metal taşıyıcılar talebinize bağlı olarak, ahşap desenli veya düz Ral renklerinde boyanabilir.

Uygulama Örnekleri