Telefon: +(90) 312 351 2131 | E-Posta: info@perfopan.com

Image

DIFFRACTAL

Her biri belirli bir frekans aralığını kapsayan ve lobma efektleri olmadan geniş alan kapsamı sunan iç içe geçmeli ölçeklendirilmiş difüzörlerden oluşur. Diffractal iç içe flutter içerir. Bu nedenle her bir difüzör içinde bir başka difüzör oluşturur. Her difüzör, etkili bant genişliğinin uzatılması için belirli bir frekans aralığında homojen saçılma sağlar.
Ölçü: Projenize göre istenilen ölçüler üretilmektedir.
Özellikleri: Fraktal yüzey, geniş alan kapsama özelliğindedir.
Modülarite ve Mobilya Sınıfı İmalat: İç içe geçmiş kendiliğinden benzer düşük, orta ve yüksek frekanslı QRD'lerden oluşan fraktal yüzey, genişletilmiş bant genişliği sunar. Periyodikliğe bağlı lobing etkileri, QRD® sayı teorisi sırasını değiştiren genlik modülasyonuyla en aza indirgenir. Genlik modülasyonu ayrıca periyodiklik etkilerinden dolayı performans kaybı yaşanmadan geniş alan kapsamına izin verir. Modüler yapı, hızlı ve kolay kurulum sağlar. Çok çeşitli ahşap türü ve cila ile birleştirilmiş mobilya kalitesi, Diffractal®'ı herhangi bir alana estetik açıdan hoş bir ek yapar..
Uygulama Alanları: Sinema salonları, kayıt stüdyoları, post prodüksiyon stüdyoları, yayın stüdyoları, mastering stüdyoları, dinleme odaları, ev sinemaları, sahne sanatları olanakları, konferans salonları…

Image