Telefon: +(90) 312 351 2131 | E-Posta: info@perfopan.com

Önsöz

Mekânlarınızın bozuk akustiği, seslerin yankılanmasından dolayı kulağa hoş gelen müzikleri veya sesleri bozarak uğultulu ve anlaşılmaz hale getirebilir. Akustik düzenlemelerin yapılmadığı mekânlarda, ses düzenleyicileri, hoparlörler veya sesle ilgili profesyonel sistemlerin bile performansı genelde hayal kırıklığıdır. Bu gibi durumlarda en önemli sorun; mekândaki seslerin düzensiz yankılanmasına neden olan akustik problemlerdir.
Günlük yaşantıda birçok ortamda istenmeyen gürültü vardır. Ortamı gürültüden arındırmak, gürültüyü düzeltmek, öncelikli olarak insanlar arasında iletişimi sağlarken bu iletişimin kalitesini artırır. Doğru akustik hesaplamalar ile önerilen yutucu malzemeler kullanılarak üretilen Perfopan akustik sağlayıcı ürünler yankı problemlerinin çözümünü sağlar. Doğru panel uygulaması yapılan mekânlarınızda anlaşılır ses kalitesi sağlanırken etkinlikleriniz ideal netlikte dinlenebilir ve anlaşılır hale gelir. Seslerin düzenlenmesi uğultu nedeniyle oluşan gürültü kirliliğini ortadan kaldırırken mekândaki insanların konforunu en üst seviyeye yükseltir.
Perfopan kalitesiyle duyum kalitesini yükselten akustik çözümlerimiz, duyulan seslerin netliğini sağlayan ve artıran estetik malzemelerden üretilir.