Telefon: +(90) 312 351 2131 | E-Posta: info@perfopan.com

Üretim

Perfopan markasını dünyanın en iyi üreticileri arasında konumlandırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.
İleri teknoloji makine parkımız ve her biri alanında uzman marangoz ustalarından oluşan kadromuz, üretimimizi kaliteli, hızlı ve garantili hale getirmektedir.
Kaliteli ve hızlı imalat kapasitemiz, sadece Türkiye’de değil, uluslararası pazarda da rekabet edebilmemizi sağlamaktadır.
Perfopan, gelişen teknolojiyi takip ederek kendini sürekli geliştirirken üstlendiği her projede kalite anlayışından ödün vermeden, projeleri tam zamanında tamamlayarak, yüksek müşteri memnuniyetini esas almaktadır.İnsan ve Teknolojik Kapasitemiz

Teknolojik altyapımız ile tecrübeli ustalarımızın titiz üretim kültürü ve teknik kapasitesi, standart ürünleri kaliteden ödün vermeden daha hızlı üretmemize olanak sağlamaktadır. Her projenin ihtiyaçlarına uygun modeller ve özel parçalar firmamızda özenle üretilerek talep edilen pazarlara en kısa sürede gönderilebilmektedir. Şirketimizin yüksek teknik kapasitesi ve yenilikçi felsefesi sayesinde, birçok önemli projede üretici ve uygulamacı konumunda yer almanın gururunu yaşamaktadır.