Telefon: +(90) 312 351 2131 | E-Posta: info@perfopan.com

Image

LED PANEL SİSTEMİ

Kolay kurulumu ve estetik görünüşü ile projelerinize farklı bir hava katan led panel sistemi ihtiyaç duyulan görsel etkili mekanlarınızda sıklıkla tercih edilmektedir. Led profilin amacı dikey, yatay veya çapraz olarak ince parlak bir ışık çizgisi görünüşü sunmasıdır.
Panellerimizde LED aydınlatmalı profil montajı için özel kanallar mevcuttur. Şeffaf mika kapaklı LED profiller bu kanallara uyumlu olarak monte edilmektedir. Sinema, fuaye, tiyatro, lobilerde veya koridorlarda loş ışıklı yerlerde alt veya üst aydınlatma ile yol çizgisi veya duvar hattı belirlemeye yardım amaçlı olarak da kullanılabilir. Boyut olarak kesilebilir LED şeritler lehim olmadan da bağlanabilir. Elektrik tüketimi son derece azdır. Arıza veya temas sorunu olduğunda açılabilen kapaklardan kolaylıkla LED’lere veya kablolara müdahale edilebilir.
Mekanlarınızda farklı renklerde LED modelleri tercih edilebilir, farklı ışık oyunları ve görsel efektler isteğinize bağlı olarak uygulanabilir. Seçilen renklere boyanabilen LED profiller, panellerinize uyumlu veya farklı tonlarda boyanarak projelerinizde uygulanabilir.
LED alüminyum profil iki profil sisteminin birleşiminden oluşturulmuştur. Birinci profilin arkasında ısıyı dağıtan dişler mevcuttur. İkinci profil ile kenetlendiğinde özellikle hava boşluğu verilmiş bir tasarımla birleştirilmiştir. Bu sistem, uzun saatler mekânlarda açık kalırken aşırı ısınacak LED ampullerin ömrünün uzamasını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.
Uygun maliyetli kurulumlarınız için mevcut standart bileşenli LED sistemimizi tercih edebilirsiniz.

Image